NY_2018

Зустрінь Новий рік у ресторані “ Магія Карпат“!

Leider ist der Eintrag nur auf Ukrainisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Наближається найчарівніше, найочікуваніше, найулюбленіше свято – Новий рік! „Як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш!“ – свідчить народна прикмета!

Що ж потрібно для прекрасної новорічної вечірки!? Шампанське, близькі люди поруч, прекрасний стіл, подарунки, теплі слова і привітання і, звичайно ж, підходяще місце для того, щоб зустріти його у всій його красі!

Ресторан „Магія Карпат“ запрошує Вас відсвяткувати Новорічну Ніч 2018 весело, гамірно і так, щоб запам“яталося! Ресторан „Магія Карпат“ на Новий рік – це гарантія того, що свято пройде по-справжньому весело, буде наповнене позитивними емоціями. Ми готуємо цікаву шоу-програму, до якої входять невтомні музиканти групи „Франектон„, веселі конкурси,приємні несподіванки,розіграші подарунків, і, звичайно ж, чарівні персонажі новорічної казки – Дід Мороз і Снігуронька. У цю ніч будуть звучати найулюбленіші танцювальні композиції, а святково оформлений зал – бенгальські вогні, серпантин і різнокольорове конфетті – ще більше підніме настрій.

У це свято шеф кухар запропонує Вам вишукане різноманітне меню, в якому кожен знайде свою улюблену страву. Рівно о дванадцятій у дворі ресторану організують красивий феєрверк.

Ви відчуєте масу позитивних емоцій і підете на новорічні канікули в прекрасному настрої! З наступаючим Вас 2018 роком! Нехай у Новому році здійсняться всі ваші бажання!

Пані та панове, Ви можете зарезервувати столик вже зараз!