Ціни

Сезон 2 місний стандарт (DBL) 3 місний напівлюкс (TRPL) 2-кімнатний люкс (5 місний)
 31.05.17-01.09.17

*(без сніданку)

795 грн 920 грн 1480 грн

 31.05.17-01.09.17

(включені сніданки)

955 грн

(сніданок для 2-х)

 1160 грн

(сніданок для 3-х)

 1880 грн

(сніданок для 5-ти)

 Вартість замовлення додаткового сніданку 80 грн.

У зв’язку зі складною ситуацією на валютному ринку України, адміністрація готелю “Магія Карпат” залишає за собою право змінювати ціни протягом сезону. Адміністрація готелю “Магія Карпат” залишає за собою право змінювати ціни в вихідні дні, згідно культурно-масовими заходами, які відбуваються на території Буковелю. А саме:

Дані та інформація, викладені вище, подані виключно з інформаційною метою.

Акції

Всім власникам «дисконтних карток» про резервування готелю з гарантованою знижкою, в незалежності від періоду бронювання (% знижки вказано на вашій карточці).

  • -У нас діє гнучка система знижок, а також постійним клієнтам видаються дисконтні картки на проживання.
  • -Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо систему знижок, що дозволяє Вам економити. Чим довше Ви живете у нас, тим менше коштує проживання.
  • -Для відпочиваючих, які приїжджають на відпочинок в наш готель на період більше 10 днів, діє спеціальна система знижок! Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися свою персональну знижку!

Виберіть свою знижку і відпочивайте в Буковелі дешевше! Ви отримаєте тільки задоволення і хороші враження від проживання в готелі «Магія Карпат»..

Варіанти оплати

Готівкою у рецепції готелю. Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок:

– Отримання реквізитів розрахункового рахунку на ваш e-mail (заповнивши онлайн форму на сайті, або відправивши е-майл в довільній формі);
– Платижною картками Visa або MasterCard на рецепії готелю.

Готівкою у рецепції готелю з допомогою системи SiteHeart. (online)

siteHeart Оплата здійснюється через онлайн-чат SiteHeart від ПриватБанку. Для оплати узгоджується сума з оператором чату і виставляється рахунок(безпосередньо у чаті), який можна оплатити платіжними картами систем Visa або MasterCard, згідно з інструкціями.

                                                             visa master


Через платіжну систему Liqpay (online)

Liqpay – це платіжна система, яка дозволяє легко зарезервувати номер за допомогою картки систем Visa або MasterCard, достатньо заповнити он-лайн заявку на нашому сайті та обрати опцію “оплата платіжною картою на сайті”, у відповідь на Ваш e-mail надходить посилання з сфорованою сумою передоплати необхідною для резервації замовленого номеру, або послуги.

                                                             visa master

Милости просим